4 024 грн 3 219 грн

Опис

Ортопедичні матраци Take & Go Bamboo

Здоров'я і самопочуття людини, як доведено вченими, безпосередньо залежить від якості сну. Неправильне положення тіла, зайва скутість окремих ділянок і особливо хребта призводить до того, що організм не відпочиває, і не спить в той час, коли він повинен бути розслабленим. Це є однією з основних причин невисипання і поганого самопочуття протягом дня.

Цю проблему покликані вирішити ортопедичні матраци Take & Go Bamboo. Інноваційні технології, якими володіють бамбукові матраци Take & Go Bamboo, дозволяють насолодитися сном і встати бадьорим і відпочилим. Але в чому ж особливість матраців Take & Go Bamboo?

Підтримуюча система Effect 5D з ефектом пам'яті Memory

Матрац Take & Go Bamboo складається з 7 контурних областей, які покликані забезпечити рівномірний розподіл ділянок, на які виявляється різний тиск. Область тазу, плечей і стегон створюють найвищу навантаження і повинні бути більше втоплені в матрац. Саме це і дозволяє зробити система Effect 5Dза рахунок ділянок різної жорсткості.

Існує 4 різновиди піни з ефектом 5D. Кожна з них має свої особливості, які можуть задовільнити різні вимоги. В основі кожної з них лежить термореагуючий матеріал Memory, який пом'якшується в результаті впливу тепла тіла на піну. Таким чином, піна ортопедичного матраца Take & Go Bamboo приймає контури тіла, щоб забезпечити найкраще положення під час сну.

        white- низька відновлюваність після стиснення;

        blue - високоеластична піна з «пам'яттю» Memory;

        green - еластична піна з «пам'яттю» Memory підвищеної пружності;

        black - більш жорсткий варіант піни з «пам'яттю».

Карбонова основа в області таза

Посилена зона в області таза Carbon дозволяє утримувати найважчу частину тіла на одному рівні з тілом, що запобігає неправильному вигинн хребта. Саме тому матраци Take & Go Bamboo витримують високі навантаження і служать довше аналогів. Ортопедична піна CarbonFoam має комірчасту структуру, що дозволяє їй приймати форму тіла людини.

Бамбуковий дихаючий чохол Aero

Крім міцності, чохол Aero придає матрацу Take & Go Bamboo біологічно активні якості, антибактеріальні властивості, екологічність і високу зносостійкість.


Відгуки (0)