Тканина Жаккард

3 886 грн

Опис

Матраци  Extra Latex – створюють по-справжньому комфортне спальне місце, завдяки класичному поєднанню натуральних матеріалів-наповнювачів і сучасного блоку «Pocket Spring». Цей матрац володіє ортопедичним ефектом, який забезпечує правильне положення хребта під час сну.

Анатомічні властивості пружинного блоку гармонійно доповнюються пружним шаром кокоса Politex ® і еластичним шаром перфорованого латексу з обох боків матраца, а тканина жакард бельгійського виробництва, якою обтягнуті матраци, додає поверхні м'ягкість і довгий термін служби.

Перфорований латекс – натуральний матеріал, що представляє собою спінений екстракт соку каучукового дерева. Завдяки спеціальній обробці латекс набуває мікропористу структуру, подібну будовою бджолиних сот, із заповненими повітрям осередками. Динамічні і статичні характеристики латексу, його стійкість до впливу зовнішнього середовища, термостабільність і екологічність роблять цей матеріал ідеальним наповнювачем для м'яких матраців.

Кокос PoliTex® Єдина в Україні інноваційна технологія обробки кокоса, що включає в себе армування волокон кокоса сіткою з 100% поліестерового матеріалу. Унікальна технологія Politex ® збільшує термін служби м'ягких шарів в матраці і захищає їх від пошкодження.

Дана технологія:
1.Гарантує міцність виробу і збільшує термін служби матраца на 20%;
2.Підвищує ортопедичні властивості матраца;
3.Забезпечує новий рівень підтримки спини, що поліпшує анатомічні властивості матраца.

Пружинна система «Pocket Spring» (272 шт./м.кв.) представляє собою блок незалежних пружин, які забезпечують ортопедичні та анатомічні властивості матраца і скріплена по периметру рамою з прокатної сталі, що надає виробу підвищену надійність. Завдяки цій технології кожна пружина в блоці працює незалежно від сусідніх, чим досягається висока точкова еластичність матраца та правильний розподіл навантаження тіла. У результаті матрац анатомічно ідеально повторює контури тіла, м'язи розслабляються, і людина відчуває найвищий ступінь особистого комфорту.

Двоспальні моделі таких матраців примітні тим, що відмінно підходять для людей навіть з великою різницею у вазі.

Єврокаркас – каркас, встановлений по периметру пружинного блоку. Він робить матрац більш жорстким по периметру, попереджає деформацію країв, дозволяє підтримувати правильну форму матраца і продовжити термін його експлуатації.

Рамка, з прокатної сталі по периметру пружинного блоку «Pocket Spring»:
• надає виробу підвищену надійність;
• покращує експлуатаційні характеристики;
• збільшує термін служби пружинного блоку.

Ефект «зима-літо» Комфорт, адаптований до зими і літа, завдяки натуральному шару шерсті і бавовни.Овеча шерсть – природний захист від холоду і вогкості, гарантує спокійний, міцний і глибокий сон. Натуральна бавовна дарує особливе відчуття комфорту і прохолоди спекотним літом.

Тканина Стрейч,ціна грн.

Розміри

Ширина (мм)

Довжина (мм)

700

800

900

1200

1400

1500

1600

1800

1900

4127

4581

5140

6732

7752

8296

8858

9886

2000

x

4641

5209

6816

7938

8495

9062

10187

Нестандартний розмір (вартість за 1 кв. м) - 3103


Відгуки (0)